Firmateated.

Tere!

Võite siia lehele lisada oma ettevõtte veebilingi, Facebook fännilehe lingi, LinkedIN lingi, Orkut lingi, Twitteri lingi jms. Andke soovitusi küsitluste avaldamiseks ning vastake juba avaldatud küsitlustele. Blogi eesmärgiks on tuua välja täna ettevõtjat huvitavad teemad ning aidata kaasa arutelude tekkimisele. Samuti aitame jagada äriinfot internetis: Facebook.com/firmateated, blog.tr, Twitter.com/firmateated ja Google (“firmateated”).

Saada avaldamist vajav info info@firmateated.com, lisa märgusõna “firmateated”

6 kommentaari

 1. Kvaliteetsed ning soodsa hinnaga tõlked Eesti Tõlkebüroost. Meil on sõbralik ja kiire teenindus! Tehniliste tekstide tõlkimine, reklaammaterjalide tõlkimine meditsiini tekstide tõlkimine. Kasutusjuhendid, lepingud, tooteinfo, turundusmaterjalid ja palju muud.
  tõlkimine

 2. http://Kiirlaen.info viis augustis läbi uuringu selgitamaks välja Eesti usaldusväärseimad kiirlaenude pakkujad 2010. Tulemused on selgunud:
  http://kiirlaen.info/blog/eesti-usaldusvaarseim-kiirlaenupakkuja-2010

 3. Tere,
  Ma lisaks oma ettevõtte ka hea meelega teie registrisse, aga ma ei saa hästi aru, kuidas seda teha saab.

  • Tere Liisi veelkord, kui soovid aga lisada ainult siia eestifirmad.wordpress.com lehele lihtsalt enda lehe lingi ja muud vajalikud lingid: twitter, orkut, LinkedIn, Facebook fännileht jne., siis kirjutagi need lihtsalt siia kommentaaridesse. See on täiesti tasuta. Lisaks võid lisada http://www.eestifirmad.wordpress.com lingi ehk viite ka enda kodulehele.

 4. Tere, olete sattunud Eesti Firmade WordPress`i lehele.

  Olles ettevõtja, võiteTe siin avaldada enda ettevõttega seotud lingid: veebilehe URL, Facebooki, Twitteri, LinkedIN, Instagrami jms.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: