Puhastusteenused. Puhastusteenuste broneerimiskeskkond www.cleaningserv.eu

Puhastusteenus telli nüüd puhastusteenuste online turuplatsilt (broneerimiskeskkonnast) www.cleaningserv.eu.

Kõik koristajad, puhastusteenindajad saavad avada www.cleaningserv.eu -sse oma poe. Registreeru Müüjana, ühenda turvalise Stripe makselahendusega, lisa teenused (ajatasu põhiselt) ning suhtle tellijatega. Kui tellija võtab läbi platvormi ühendust, saad täpsustada Tema vajaduse ja üksikasjad ning teha talle konkreetsele teenusele konkreetse hinnaga pakkumise. Tellija saab selle siis lihtsasti ja turvaliselt kinnitada, tasudes kohe Sulle läbi Stripe (internetioste võimaldava pangakaardi makse). Teil, kui teenusepakkujal ehk müüjal tuleb seejärel kokkulepitud ajal teenus osutada. Seejärel märkida teenus osutatuks (tehtud) ja tellija saab anda Teiele tagasiside, mida näevad ka teised kasutajad (Tellijad).

Teenuste infot saad vastavalt turuolukorral igal hetkel uuendada, et saada rohkem tellimusi. Saad võtta samale ajala ka mitmeid tellimusi. Kui töömahud kasvavad, siis uute töötajate leidmisel aitab tööportaal http://www.kandideeri.ee.

Puhastusteenuste marketplace www.cleaningserv.eu ei maksa Müüjale midagi muud, kui vaid tehingutasu 6% igalt tehingult. Selle arvestab platvorm automaatselt ostudelt maha.

Kui oloed koristaja, pakud mingitlaadi puhastusteenust ja soovid saada lisatööd kodu lähedale, registreeru kohe Müüjaks http://www.cleaningserv.eu (Sul peab olema pangakopnto ja pangakaart, nii saad kiiresti lisada oma kontole Stripe makselahenduse) ja saad hakata täitma tellimusi vabadel aegadel, mille ise oma kalendrisse märgid (millal tellimust saad osutada, millal saab teha bronbeeringuid). Ei mingeid keerulisi veebilehe tegemisi ja asjaajamist. Loo konto, lisa teenused, lisa oma tunnihind ja asu tellimusi täitma.

Keegi tundmatu:

Võimalused paljunevad, kui neist kinni haarata.

Jackie Joyner-Kersee:

On parem valmistuda ja vaadata ette, kui vaadata pärast tagasi ja kahetseda.

Joan Collins:

“Kui elu viskab Sind sidruniga, tee limonaadi”

Flip Wilson:

“Sa ei saa peavõitu võita, kui keeldud sente mängu panemast”

Andre Gide:

Mõnigi asi paistab senikaua võimatu, kuni sa seda proovinud ei ole.

Miguel de Cervantes

Tarkpea ei lao kõiki mune ühte korvi.
%d bloggers like this: