gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-134611509-1', );
Advertisements

TÄHTIS info kandideerimisavalduste haldamise kohta Kandideeri.ee -s

TÄHTIS!

Kandideerimisavalduste haldamisest Kandideeri.ee -s

Tööotsijad ja Tööandjad kasutavad Kandideeri.ee -d enda isikliku kasutajakonto kaudu. Kui Tööotsija vajutab sobival töökuulutusel Kandideerin nuppu, siis Tööandja näeb enda kasutajakonto alt Kandideerija andmeid, kaaskirja ja CV-d ning kontakte (avaldus on OOTEL).

PALUME PÖÖRATA TÄHELEPANU sellele, et iga kandideerimisavalduse paremal serval on nupud, mida tuleks kõigil Teil kasutama hakata. Kui Kandideerija on kandideerinud, jääb Ta ootama Tööandja tagasisidet: kas Ta sobib ja kas Ta kutsutakse tööintervjuule või siis ei sobi ja kandideerimisavaldus lülkatakse Tööandja poolt tagasi.

Peale kandideerimist näeb nii Tööandja kui Tööotsija enda kasutajakontolt Minu kandideeerimised või Kandideerimisavalduste jälgimine alt, et avaldus on OOTEL.

Ootel on see senikaua, kuni Tööandja teeb valiku, kas Kiidan heaks või Lükkan tagsi. Meie soovitame iga kandidaadiga võtta kohe, peale Tema registreerumist ühendust, kas siis Privaatselt läbi Kandideerija kasutajaprofiili või läbi Tema osutatud e-postiaadressi või telefonile helistades. Kes kandideerijaist  kohe ei sobi, neile teatamiseks on nupp, Lükkan Tagasi. Siis näeb seda enda kasutajakontolt kohe ka Kandideewrija ise ja saab keskenduda teistele tööpakkumistele Kandideeri.ee lehel.

Kui olete sobivate kandidaatidega kohtunud ja võtate nad tööle, vajutage Kiidan heaks nuppu kandideerimisvalduse paremal serval. See annab kandidaadile kiire vastuse ja ka Kandideeri.ee statistika kuvab igal ajahetkel õigeid tulemusi selle kohta, kui palju on Kandideeri.ee abiga töötajaid tööle võetud.

Kui otsus töölevõtmiseks on negatiivne ehk antud kandidaat siisiki ei saa tööd Teie juures, vajutage nuppu Tagasi lükatud, see annab kiirelt vastuse kandidaadile ja jällegi Kandideeri.ee töölesaamiste statsitika on tõetruu.

Kordan veelkord, palun viige meie kaudu alustatud värbamised (töökuulutamised) alati lõpuni, vaadates üle kõik kandidaadid jättes neile ja nende kohta vastuse, kas Kiidan heaks või Tagasi lükatud.

Pikalt Ootel hoidmine ei ole ilus, kuna iga Tööotsija soovib kiiresti leida tööd ja saada vastuse ettevõttelt, kuhu kandideerinud on. Samuti jätab pikalt Ootel hoidmine Kandideeri ee portaalist halva mulje, justkui see ei toimi. Kasutades meie tarkvara õigesti, hoiate kanali usaldusväärsena ja ei peleta kasutajaid eemale. Kõik tahavad saada vastuse ja me oleme Teile vastamiseks pakkunud mugava ja kiire võimaluse. Ei ole tarvis saata kümneid või sadu e-kirju. Tutvute kandidaadiga ja teete ühe klõpsuga valiku, mis annab Talle vastuse.

TÖÖOTSIJAILE SOOVITAME KINDLASTI CV (TÖÖSOOV) ANDMEBAASI LISADA (täida see pühendumusega ja põhjalikult).

NB! Viisakusest Tööpakkujate vastu, deaktiveerige oma CV (töösoov), kui olete töö leidnud. Automaatselt deaktiveerub iga CV 4 kuu möödudes, lisamisest. Kui selle ajaga tööd pole leidnud, aktiveerige ühe klõpsuga CV uuesti.

TÖÖPAKKUJAILE – et saavutada maksimaalne tulemus töökuulutamisel Kandideeri.ee, selleks soovitame kasutada Facebook BOOSTingut läbi facebook.com/lolokingforajob lehe. Tutvu toodetega Kandideeri.ee avalehe inforibalt TOOTED alt.

Lisaküsimused on oodatud jaanus@kandideeri.ee

Tööle kandideerimine kandideeri.ee tööpakkumistele

Tööportaal Kandideeri.ee -s tuleks kandideerimisavaldusi jälgida nii.

Advertisements
%d bloggers like this: