TÖÖ.TÖÖpakkumine. EKSKAVAATORIJUHT. Kandideeri kohe.

Published:

March 07, 2012

Expires:

March 18, 2012

Location:

Tallinn, Harjumaa, Estonia

Category:

Manufacturing and Production, Operations and Logistics, Other

Type:

Full-time

Description:

PAKUTAVA TÖÖ AMETINIMETUS / TITLE / VIRKA-ASEMA
Ekskavaatorijuht

ASUKOHT / LOCATION / TYÖN SIJAINTI
Tallinn

TÖÖ SISU JA INFO TÖÖPAKKUJA KOHTA / DESCRIPTION / TYÖN SISÄLTÖ

Pilt

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume Sulle võimalust töötada Baltikumi ainulaadses jäätmekütusetehases ja teistes meie Tallinna jäätmekäitluskohtades.

Tööd saab

EKSKAVAATORIJUHT

kes on avatud uuteks väljakutseteks, ei pelga väikeseid ebamugavusi ( spetsiifiline lõhn, tolm ,osalemine prügi töötlemise masinate puhastamises, hoolduses). Sinu töö on vaheldusrikas, nii asukohtade, tööülesannete suhtes ning võimaldab erineval tehnikal töötamist. Arvestada tuleb võimalike öiste vahetustega.

Töö kirjeldus
– jäätmekütuse tehases materjali sorteerimine, purusti toitmine
– purusti töö juhtimine
– materjalikäitlusmasina hooldamine
– tehase seadmete hooldamises osalemine

PALK / SALARY / PALKKA
Kindel põhipalk – lisatasud võimalike öiste vahetuste eest.

TÖÖVORM / JOB TYPE / TYÖMUOTONA
CONTRACT / LEPINGULINE

KANDIDAADILE ESITATAVAD NÕUDMISED / JOB REQUIREMENTS / VAATIMUKSET EHDOKKAALLE

Nõudmised kandidaadile
– vastav juhiluba
– kõrguse taluvus
– ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
– soovitav varasem töökogemus ekskavaatorijuhina
– huvi ja tahe osaleda tehase seadmete ja tehnika hoolduses ja pisiremondis

NB! Vajalik on veel ka eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.

TÄHTAEG / TIME / MÄÄRÄAIKA
Alaline

LISAINFO / ADDITIONAL INFORMATION / LISÄTIETOA
Sportimisvõimalused, 35 kalendripäeva põhipuhkus.

Kandideeri sobivusel kohe või edasta info pakkumise kohta sõbrale.

KANDIDEERIMA ORIGINAALKUULUTUSELT

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s